Jesteśmy Bugo, Twoja droga do taniego iPhone'a

Kim jesteśmy?

BUGO Polska to projekt oparty na wieloletnim doświadczeniu
w dziedzinie elektroniki użytkowej i jej obsługi. Zdecydowaliśmy się skorzystać z tej wiedzy w zakresie sprzedaży telefonów komórkowych Apple klientom końcowym. Naszą wizją jest oferowanie najwyższej jakości urządzeń Apple za przystępne ceny.

W czym jesteśmy lepsi?

Ścisła współpraca z producentem firmy Apple gwarantuje najwyższą jakość naszego sprzętu i najwyższej jakości usługi. Nie klasyfikujemy naszych nowych urządzeń w kategoriach A, B lub C, jak robi to konkurencja dlatego, że nie musimy segregować naszych produktów w ten sposób. Oferujemy tylko standard Premium+, który równy jest nowym urządzeniom.

Dlaczego oferujemy PREMIUM+?

Zdefiniowaliśmy klasę PREMIUM +, uzasadniając to tym, że wszelki zakupiony przez nas sprzęt klasy A/A+ od kilku konkurencyjnych dystrybutorów nie osiągnął kosmetycznych walorów naszej oferty. Gwarantujemy, że naszych produktów nie da się odróżnić od nowych

Dlaczego jesteśmy pewni naszej jakości?

Wszystkie nasze telefony komórkowe podlegają ścisłej,  wielopoziomowej kontroli. Każdy iPhone przechodzi przez kontrolę funkcjonalną i kosmetyczną bezpośrednio u producenta, aby spełnić ustalony standard.

Nasz serwis

Działamy w branży elektroniki od wielu lat. Celem usług serwisowych marki BUGO jest rozwiązanie Twojego problemu w możliwie najkrótszym czasie. Możemy obsłużyć dużą liczbę zadań serwisowych w ciągu kilku minut.

Polityka cenowa

Cena odgrywa dużą rolę przy zakupie telefonu. Ze względu na bezpośredni związek z producentem marki Apple, mamy możliwość zaoferowania niższej ceny przy zachowaniu wyższego standardu kosmetycznego w porównaniu do innych dostawców.