Strona główna
Elektronika
Tutaj jesteś

Nowości od Apple – iPhone SE i genialna polityka marketingowa

1 września 2020

Apple Computer Inc. to firma zajmująca się produkcją elektroniki. Jest jedną z największych amerykańskich korporacji. Nowości od Apple pojawiają się na rynku od tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego roku. Pierwszym produktem był komputer osobisty. Urządzenie skierowane było do użytkowników biznesowych.

Co wyróżnia Apple?


Produkty tej firmy wyróżniają się wyglądem. Kampanie reklamowe i genialna polityka marketingowa Apple’a sprawiają, że to jedna z najsilniejszych firm na światowym rynku. W dwa tysiące siódmym roku zmieniła się nazwa firmy. Nowa zmieniona nazwa to Apple Inc.
W firmowych salonach firmy możemy kupić komputery Mac, telefony oparte na systemie operacyjnym iOS, tablety z ekranem dotykowym, inteligentne zegarki posiadające system operacyjny WatchOS i przenośne odtwarzacze. Wszystkie nowości od Apple mają wielu zwolenników na całym świecie.


Najbardziej popularnym produktem jest urządzenie iPhone. Pełni on nie tylko funkcję telefonu komórkowego. To inteligentny komunikator internetowy ze wbudowaną przeglądarką internetową. Safari to domyślna przeglądarka internetowa obsługująca system Mac.
Pierwszy iPhone trafił do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych w czerwcu dwa tysiące siódmego roku. W Polsce można go było kupić rok później. Polska premiera miała miejsce w sierpniu dwa tysiące ósmego roku.
Od dwunastu lat nowości od Apple cieszą się ogromną popularnością. Najnowszym produktem jest iPhone SE. Dostępny w sprzedaży od dwudziestego czwartego kwietnia. Koszt zakupu to dwa tysiące sto dziewięćdziesiąt dziewięć złotych. Zapłacić możemy gotówką lub kartą płatniczą.

Co wiemy o najnowszym modelu IPhone?


Najnowszy telefon dostępny jest w trzech kolorach. Do wyboru mamy czarny, czerwony i biały. iPhone SE ma panoramiczny wyświetlacz, zoom ekranu, powłokę odporną na odciski palców i wyświetlacz True Tone. Wykonany jest w technologii IPS.
Posiada wysoką odporność na zapylenia i wodę. Jest idealny do wykonywania profesjonalnych zdjęć. Ma wbudowany aparat fotograficzny z obiektywem kontroli głębi ostrości. Automatycznie stabilizuje obraz. Osłona obiektywu wykonana jest ze szkła szafirowego. To perła wśród nowości od Apple.
Wydajność baterii jest bardzo podobna jak w iPhonie 8. Urządzenie może pracować do trzynastu godzin bez ładowania. Sam dźwięk odtwarzać, może do czterdziestu godzin. Można go ładować bezprzewodowo lub podłączyć do komputera.


Ma wiele wszechstronnych funkcji. Czytnik linii papilarnych Touch ID, czujnik zbliżeniowy, czujnik oświetlenia zewnętrznego, przyspieszeniomierz, barometr i żyroskop trójosiowy. To idealny telefon dla osób niepełnosprawnych. Mogą oni w pełni korzystać z możliwości telefonu.
Od momentu powstania firmy w tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego roku do dnia dzisiejszego korporacja sprzedała ponad sto milinów telefonów na całym świecie.


Nowości od Apple, są w stu procentach bezpieczne a produkcja, jest ekologiczna. Urządzenia nie zawierają szkodliwych dla środowiska naturalnego związków rtęci, berylu i arsenu. W wielu w podzespołach używany jest plastik pochodzący z recyklingu.
Nowości od Apple to idealny wybór dla osób ceniących sobie nowoczesne i sprawdzone technologie.

Redakcja bugo.com.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Nagłośnienie biura
Ortofotomapy
meble do jadalni

Jesteś zainteresowany reklamą?

meble do jadalni