Strona główna
Technologia
Tutaj jesteś

Amazon, czyli międzynarodowy gigant, który w końcu dotarł do Polski

19 listopada 2021 Amazon

Nie ma nikogo na świecie, kto nie znałby firmy Amazon. Ten gigant sprzedaży internetowej w tym roku dotarł także do Polski.

Nie ma więc nic dziwnego w tym, że coraz więcej firm decyduje się na podjęcie współpracy. Wszak jest to ogromna rzeszą nowych, potencjalnych Klientów, którzy tylko czekają na ciekawe propozycje. Jest jednak pewna niedogodność. Obsługa tego kanału może być dla niektórych wyzwaniem. Dlatego wychodzimy naprzeciw tym kłopotom i oferujemy możliwość bezpośredniej integracji konta na platformie ErpBox z kontem Amazon. Sprawdź jakie daje możliwości Amazon logowanie pracownika i ErpBox.

Amazon logowanie pracownika i wiele innych możliwości z ErpBox

Posiadanie kilku kont, na różnych serwisach sprzedażowych może skutecznie utrudnić funkcjonowanie. Rozwiązaniem tego typu bolączek jest m.in. ErpBox. Platforma ta daje możliwość bezpośredniego połączenia z serwisem Amazon z wykorzystaniem jego API. Co się zmieni? Chociażby to, że wzrośnie Twoja efektywność podczas sprawdzania i odpisywania na wiadomości e-mail. A to za sprawą tego, że wszystkie wiadomości będziesz mieć w jednym miejscu. A całość będzie przejrzysta i czytelna. Połączenie to gwarantuje Ci zarówno oszczędność pieniędzy, jak i czasu. Zoptymalizujesz czas realizacji zamówienia, chociaż poprzez fakt, że możesz połączyć kilka zamówień od jednego Klienta, w jedno większe zamówienie.

Amazon logowanie pracownika, czyli funkcjonalność możliwa dzięki przypisaniu ról na platformie ErpBox

Samodzielna obsługa zamówień internetowych to szereg zadań, które należy wykonać. Choć są niezbędne do prawidłowej realizacji, to często zabierają mnóstwo czasu. Jeśli natomiast korzystasz z platformy ErpBox i funkcji Amazon logowanie pracownika dzięki przypisywaniu ról możesz zapomnieć chociażby o konieczności samodzielnego rejestrowania płatności czy wysyłania wiadomość informujących o zmianie statusu zamówienia – zresztą najlepiej od razu spojrzeć na stronę https://www.erpbox.pl/integracja-amazon/ i zobaczyć, co dokładnie taka forma integracji może Ci w pełni zaproponować. Wszystkie te czynności odbywać się będą automatycznie. A Ty w tym czasie możesz skupić się na rozwijaniu działalności lub pozyskiwaniu nowych Klientów.

Redakcja bugo.com.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Amazon
Kable koncentryczne

Kable koncentryczne

25 maja 2021

Rozwój technologii

8 września 2020

Jesteś zainteresowany reklamą?