Wielu sprzedawców boi się tego sformułowania, w Naszym przypadku jest zupełnie odwrotnie! Czy jest produkt określany mianem iPhone refurbished? Już Wam tłumaczymy! 

Zrobiłeś zakupy w sklepie internetowym X i dzięki temu wszedłeś w posiadanie iPhona 6S w kolorze Rose Gold, niby wszystko Ci się podoba, jesteś zadowolony z produktu - wszystko jest zgodne z tym co zamawiałeś, jednak na zdjęciu w sklepie internetowym telefony był jakiś bardziej różowy, a dodatkowo nie bardzo leży Ci w ręce, właściwie jest za mały jak na Twoje potrzeby. Co robisz?

iPhone używany a refabrykowany

Wypełniasz formularz zwrotu, pakujesz telefon do pudełka, zabiera go kurier i telefon wraca do sklepu internetowego X – z racji, że jest on odpakowany, mimo, że nie był to iphone używany staje się w pewnym sensie używany – sprzedaż jako nowego nie jest możliwa, używany też nie jest, więc zostaje telefonem w kategorii Refurbished. Podobnie jest z telefonami, które wracają do sprzedawcy w trakcie okresu gwarancyjnego i wtedy w przypadku rys czy jakichkolwiek śladów użytkowania, poszczególne elementy są wymieniane na nowe – tak dzieje się również u Nas.

Każdy produkt, przed wysyłką jest przetestowany, sprawdzony i przede wszystkim zatwierdzony do dalszej sprzedaży, więc dajemy Ci do użytku w pełni sprawny telefon! Telefon podobnie jak nowy, zakupiony w autoryzowanym punkcie ma roczną gwarancję, więc nie musisz się martwić, a dodatkowo możesz przedłużyć okres gwarancyjny o dodatkowy rok za jedyne 123 zł.