Dlaczego warto kupić Apple Watch?

Przy wyborze Apple Watch’a należy mieć przede wszystkim na uwadze, że nie jest to jedynie zegarek! To złożone urządzenie, które w swoim niewielkim wnętrzu kryje przeróżne aplikacje, które z czasem staną się nam niezbędne każdego dnia! W przypadku zegarka, który wyszedł ze stajni Appla, jest to nic innego jak stworzenie sobie dodatkowego ekranu do pracy z telefonem – miniaturowego, jednak dostępnego w każdej sytuacji, chociażby podczas treningu – który jest głównym przeznaczeniem tego produktu.

Który Apple Watch?

Niezależnie od wyboru modelu Apple Watch nie mamy co liczyć na różnice wizualne – każdy z nich wygląda tak samo, jedna różnica to kolory. Jeśli mówimy zaś o wnętrzu, to w przypadku różnicy między Apple Watch series 1, a Apple Watch 3 mówimy o 70% szybszym urządzeniu i o 50% wydajniejszym. Kolejną istotnym wyborem, jest wybór rozmiaru koperty dopasowany do Naszego nadgarstka – tutaj mamy do wyboru następujące rozmiary: 38 mm, 40 mm, 42 mm oraz 44 mm – dwa ostanie uchodzą zdecydowanie za męskie, ze względu właśnie jej wielkość. Dodatkowym plusem jes aspekt absolutnej możliwości personalizacyjnej Apple Watch począwszy od zmiany obudowy, po nieskończoną ilość pasków skórzanych czy silikonowych.

Pulsometr w Apple Watchu'u

Dla osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez treningu Apple Watch jest idealnym rozwiązaniem. Wbudowane urządzenia takie jak pulsometr czy sensory ruchu, sprawiają, że masz nie tylko kontrolę na swoim treningiem, ale także nad zdrowiem, które jest przecież najważniejsze! Gdy podczas treningu się przewrócisz i przez 15 sekund nie wykonasz aktywność, Apple Watch zacznie wysyłać Ci sygnały i wibracje, gdy nie będziesz odpowiadać samodzielnie wezwie pomoc, której potrzebujesz. W Apple Watch możesz również skonstruować swoją kartę medyczną, a także kontakt, który należy powiadomić w przypadku Twojego zagrożenia życia.

iPhone sklep i zegarki od Apple'a

Co ważne Apple Watch pokonuje bariery, w planach treningowych uwzględnia nie tylko osoby w pełni sprawne, ale także daje możliwość kontrolowania treningu osobom niepełnosprawnym. Odtąd sama jazda na wózku inwalidzkim, jest traktowana również jako trening, więc Wasza aktywność razem z Apple Watch może mieć pełen wymiar!

Wybierz Apple Watch, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom i ciesz się treningiem w każdej jego formie domykając pierścienie aktywności!