Bloomberg donosi, że jedna z wersji tegorocznego iPhone'a będzie miała wyświetlacz o przekątnej
6.5 cala i rozdzielczości 1242x2688 pikseli.

Nie jest tajemnicą, że w tym roku Apple ma zaprezentować aż trzy smartfony podobne do iPhone'a X. Mają to być dwa topowe urządzenia
i jedno nieco tańsze. Tegoroczny iPhone, jakkolwiek będzie się nazywał, ma w podstawowej wersji zostać wyposażony w 5,8-calowy panel OLED, taki sam jak ubiegłoroczna edycja. Oprócz niego, będzie dostępna także większa wersja, z ekranem o przekątnej 6,5 cala, również wykonanym w technologii OLED. 

Teraz wiadomo, że ekran dużego iPhone'a będzie miał rozdzielczość 1242x2688 pikseli, a za jego wydajność odpowie procesor A12 (co nie jest żadnym zaskoczeniem). Droższe modele będą dostępne również w złotej wersji kolorystyczny.

Najtańszy smartfon z gamy, odpowiednik iPhone'a 5C, będzie posiadał ekran TFT o cienkich ramkach, a na liście wyposażenia znajdzie się Face ID. Zabraknie jednak przycisku rozpoznawania linii papilarnych, znanego jako Touch ID.

Bugo Polska, starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nie oferuje modelów najnowszych za niesamowicie wysoką cenę. U nas znajdziesz modele w jakości PREMIUM+ na każdą kieszeń!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu oraz skorzystania z dostępności modeli zarówno oldschoolowych, jak i nowszych.

Żródło: mobtech.interia.pl