Tych aplikacji na próżno szukać w Androidzie, znajdziesz je tylko w swoim iPhonie! Każda z nich wykonana jest w sposób maksymalnie intuicyjny, tak, żeby obsługa nie sprawiła Ci najmniejszego problemu! Zerknij na poniższe zestawienie i sprawdź, bo może z którejś aplikacji już korzystasz i podzielisz się z Nami swoimi odczuciami!

 

Enlight Photofox - pozwala z każdego, nawet średniego zdjęcia zrobić prawdziwe dzieło sztuki! Nie jest to prosty program, do jakiego przyzwyczaił Nas Instagram, ale zaawansowane urządzenie dla prawdziwych artystów!
NaviExpert - mapa Googla może powędrować do lamusa, nadchodzi nowe czyli NaviExpert, z którym poruszanie się jest prawdziwą przyjemnością! Co najważniejsze, po pierwszym użyciu stwierdzicie, że nic bardziej intuicyjnego nie wymyślono.
NoteDash - ile razy musisz dokonać niezbędnych notatek, ale nie masze ze sobą ani kartki, ani długopisu? Wtedy z pomocą przychodzi NoteDash, który z łatwością spamięta najdłuższe notatki.
ScannerPro - niezbędnik studenta, ale także każdego z Nas, gdy potrzebujesz szybko przesłać zeskanowane dokumenty, to możesz mieć pewność, że ScannerPro zrobi to za Ciebie i jeszcze dokona wizualnych poprawek za jednym zamachem!