iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy oprócz niezawodności i wydajności cenią sobie również klasę i styl. Aluminiowa obudowa czyni telefon wytrzymałym i przyjemnym w użytkowaniu a wysokie parametry techniczne sprawią, że nawet najbardziej wymagające zadania to błahostka dla nowego iPhone'a 8 Plus.

iPhone 8 Plus dostępność

Smartfony Apple od zawsze cechował wspaniały design i niekonwencjonalne rozwiązania technologiczne. iPhone 8 Plus to znakomita kontynuacja tego podejścia, która wyróżnia się dużym ekranem o 5,5 cala oraz podwójnym tylnym aparatem. Dzięki takiemu rozwiązaniu korzystanie z telefonu będzie niezwykle komfortowe i funkcjonalne.

Czym wyróżnia się iPhone 8 Plus?

- ekran Retina HD - to wyświetlacz sprawdzony już w poprzednich generacjach telefonu. Wyróżnia go precyzyjny obraz i dbałość o detale. Technologia True Tone dodatkowo zapewnia ochronę wzroku poprzez dostosowywanie temperatury kolorów i jasności do warunków oświetlenia panujących w otoczeniu. 

- szklana obudowa – to nowe rozwiązanie, które stało się przełomowym posunięciem dla Apple. Do tradycyjnego aluminium dołączono wodoodporne szkło. Taki mariaż dał znakomity efekt i zapewnił „8 Plus” rozpoznawalność na całym świecie. 

- system operacyjny – iOS został sprawdzony przez lata i zyskał w tym czasie opinię stabilnego i niezawodnego. iPhone 8 Plus ma na pokładzie iOS 11. To system szybki, elastyczny i płynnie reagujący na wydawane komendy.

- podwójny aparat – to funkcjonalność, która zelektryzowała wszystkich fanów marki Apple. iPhone 8 Plus dysponuje dwoma aparatami 12MP z obiektywem szerokokątnym i teleobiektywem. Jakość nagrywanego wideo oszałamia – to 4k przy 60 klatkach na sekundę. Dzięki temu możesz zrobić naprawdę zapierające dech wideo!

Tani iPhone 8 Plus? Sklep Bugo - iPhony używane i refabrykowane

Sklep Bugo to profesjonalizm, szybka obsługa i indywidualne podejście do każdego z Klientów. Mamy na swoim koncie już ponad 5 tysięcy sprzedanych iPhonów. Na każdy zakupiony telefon dajemy rok gwarancji. U nas znajdziesz klasowe iPhony o zróżnicowanej specyfikacji w naprawdę znakomitych cenach!