iPhone 7

iPhone 7 to jeden z najbardziej zaawansowanych smartfonów. Pierwszy iPhone z optyczną kamerą stabilizacyjną, nowy zmodyfikowany wyświetlacz Retina z szeroką gamą kolorów, głośniki stereo i zwiększona odporność na wodę i kurz. Ma dwa razy więcej pamięci niż iPhone 6, zmieścisz wszystkie swoje wspomnienia w jednym urządzeniu, a my damy Ci 12-miesięczną gwarancję!

iPhone 7 to już dziesiąta generacja smartfonów firmy Apple. Dostępny jest w różnorodnych parametrach. W naszym sklepie znajdziesz m.in. iPhone 7 32gb, 128 gb, a także wiele wersji kolorystycznych. „Siódemka” dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych, m.in. złotym, srebrnym, czarnym i w barwie różowego złota. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się iPhone 7 rose gold. Cena telefonów w naszym sklepie jest niezwykle korzystna, dlatego nie wahaj się i wybierz telefon Twoich marzeń!

iPhone 7 odporny jest na wodę i kurz, a dodatkowo zapewnia możliwość robienia zdjęć przy słabym oświetleniu. Ekran smartfona wyposażony jest (w zależności od wersji 7 lub 7 plus) w wyświetlacz Retina HD i panoramiczny wyświetlacz LCD Multi-Touch. Każdy z telefonów posiada zoom ekranu, piksele dual-domain, które umożliwiają widoczność pod szerszym kątem, powłokę oleofobową odporną na odciski palców i wyjątkową jasność wyświetlacza. To wszystko sprawia, że iPhone 7 nadaje się idealnie zarówno do codziennego użytku, jak i do korzystania z aplikacji, gier czy przeglądania zdjęć. Jeszcze nigdy obraz nie był tak wyraźny i tak atrakcyjny!

Skorzystaj ze szczególnej oferty Bugo i kup refurbished iPhone 7! Ciesz się profesjonalną obsługą i nowoczesnym telefonem już dziś! Refabrykowany lub używany iPhone 7 tanio w Bugo to gwarancja profesjonalizmu i szybkiej dostawy. Działamy na rynku od trzech lat. W tym czasie sprzedaliśmy ponad 5000 telefonów z charakterystycznym nadgryzionym jabłuszkiem w logo. Dodatkowo otrzymasz od nas roczną gwarancją na każdy zakupiony iPhone!