iPhone 6S

Jak zwykle w przypadku Apple, następna generacja nowego iPhone'a ma atrybut "S". Ulepszony sprzęt, szybszy procesor i lepsza kamera daje Ci sporą przewagę, by nieco dalej przesuwać granicę doskonałości modelu 6. IPhone 6S w wersji 16/64 GB zapewni Ci doskonałą rozrywkę, ale także nie zawiedzie Cię wtedy, kiedy będziesz go bardzo potrzebować, dajemy Ci na to 12-miesięczną gwarancję!

Co wyróżnia refurbished iPhone 6s?

Apple szczególną uwagę zwróciło na technologię 3D Touch. To rozwiązanie, które pozwala rozpoznać siłę, z jaką wywierany jest nacisk na ekran. To, jak przekonuje amerykański gigant, wyzwala zupełnie nowe interakcje użytkownika z urządzeniem – szybki podgląd zdjęcia czy menu kontekstowe. Innym ważny walorem, jaki posiada iPhone 6s jest 12-megapikselowy aparat. Urządzenie pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K (3840x2160). Ponadto dodano też funkcję Live Photos, która zapisuje 1,5 sekundy zdjęć robionych w trybie serii (przed i po zrobieniu fotografii). Prawdziwym wyróżnikiem iPhone’a 6s jest też procesor A9, który osiąga o 90% lepsze wyniki szybkości niż jego poprzednik A8.

Skorzystaj ze szczególnej oferty Bugo i kup tani iPhone 6s! Ciesz się profesjonalną obsługą i nowoczesnym telefonem już dziś!