Strona główna
Oprogramowanie
Tutaj jesteś

Telefon z jabłuszkiem

5 sierpnia 2020

Produkty z jabłuszkiem do tanich nie należą. Nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Między innymi z tego też powodu są oznaką prestiżu. Czym firma Apple zasłużyła sobie na takie wyróżnienie? W przypadku telefonów po pierwsze, choć w tym wypadku nie najważniejsze, bardzo dobry design – zaokrąglone rogi, smukłe ramki regularnego prostokąta nadają aparatowi klasycznego wyglądu. Mała paleta barw (najczęściej biały i czarny, rzadko który model dostępny jest w innych kolorach) i wspomniany już wygląd sprawiają, że telefony bardzo chętnie są wybierane przez klasę biznesową.

Dlaczego warto wybrać iPhone’a?

Po drugie – telefony Iphone są produkowane w najnowocześniejszych technologiach, są więc bardzo zaawansowane i często mówi się, że to najpotężniejsze smartfony na świecie. Bez czego nie można dziś sobie wyobrazić Iphona? Niezbędne funkcje aparatu i kamery to: autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR. Z funkcji dodatkowych należy wymienić: akcelerometr, kompas cyfrowy, czujnik zbliżeniowy, czujnik oświetlenia, barometr, GPS, GLONASS, głośniki stereo, żyroskop, czytnik linii papilarnych. O tym, jak przydatne i bezpieczne są produkty z jabłuszkiem nie trzeba nikogo przekonywać. System IOS zaliczył nieporównywalnie mniej wpadek niż Android. Choć menu wygląda zupełnie inaczej niż w smartfonach z popularnym systemem operacyjnym, jest bardzo intuicyjne i bardzo łatwo można się do niego przyzwyczaić. Nic więc dziwnego, że posiadanie Iphona pozostaje w sferze marzeń wielu osób i występuje w wielu listach do św. Mikołaja czy listach życzeń i prezentów.

Ile kosztuje iPhone?

Czy, aby zostać posiadaczem najpopularniejszego smartfona na świecie, trzeba liczyć się ze sporym wydatkiem? Okazuje się, że nie do końca. W wielu punktach serwisowych sprzętu GSM czy na popularnych portalach aukcyjnych pojawiają się oferty sprzedaży aparatów. Bardzo dużo ofert można zaobserwować po wypuszczeniu na rynek przez producenta nowego modelu. Wielbiciele i fascynaci gadżetów natychmiast nabywają nowe aparaty, a dotychczasowych próbują się pozbyć. W zależności od modelu i stanu cena jest różna. Bardzo często pojawiają się oferty typu „sprzedam Iphone na części” – oznacz to ni mniej ni więcej, że telefon uległ jakiejś awarii (np. zalaniu), ale niektóre z jego części mogą być ponownie wykorzystane np. przez serwisy. Czy tani Iphone może być dobrym telefonem? Bezawaryjnym i równie sprawnym jak nowy? Może być.

Trzeba jednak bardzo uważnie czytać oferty. Jeśli ktoś np. napisał, że telefon miał wymienianą szybkę, trzeba upewnić się, że nowa została zainstalowana poprawnie i funkcje dotykowe nie sprawiają problemów. Trudno jest zweryfikować taki telefon, sprawdzić jak działa. Zdecydowanie korzystniej jest wybrać się do serwisu, gdzie sprzedający nie tylko posiada wiedzę skąd pochodzi i jaką historię ma telefon, ale także podpowie jak go użytkować, a nawet da gwarancję np. na wymienioną baterię. Zatem można kupić tani Iphone (w porównaniu z nowym produktem, ponieważ wydatek i tak jest spory), który będzie dobrze służył.

firma ewidencja odpadów

Redakcja bugo.com.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Nowe technologie

29 sierpnia 2020

Jesteś zainteresowany reklamą?