Strona główna
Elektronika
Tutaj jesteś

Chcesz kupić iPhone, ale nie wiesz jaki model wybrać?

17 sierpnia 2020

Kilka słów o marce

Firma produkująca iPhone’y nazywa się Apple. Została ona stworzona 1 kwietnia 1976 roku. Początki były naprawdę trudne. Nikt nie chciał zaufać nowym wynalazcom. Na ten temat powstał nawet film, w którym wszystkie problemy i pierwsze sukcesy zostały przedstawione. Ta amerykańska korporacja zajmuje się produkowaniem elektroniki użytkowej a jej siedziba mieści się w Cupertino. Obecnie Apple jest najpotężniejszą marką w dziedzinie elektroniki a jej logo znane jest na całym świecie. o słynne jabłko z odgryzionym kawałkiem z prawej strony posiadające ogonek. Produkty Apple możemy znaleźć wszędzie. Często widzimy je także u w posiadaniu celebrytów.

Co produkuje Apple?

Produktem, który pozwolił Apple osiągnąć sławę są niewątpliwie telefony. Niektóre modele powstały już w 2007 roku w konsekwencji czego nie są one dostępne w sklepach. iPhone rodzaje. Wyróżniamy tutaj: 2G, 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5S, 5C, 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, Xr, Xs, Xs Max, 11,11 Pro,11 Pro Max, SE 2. jak widać modeli jest naprawdę wiele. Jednym z ostatnich wprowadzonych na rynek produktów był iPhone 11 Pro. Datą jego premiery był 11 września 2019. Coś co mogło zaskoczyć konsumentów to niewątpliwie system trzech aparatów (z obiektywem ultraszeroko­kątnym, szeroko­kątnym i teleobiektywem). Telefon jet wodoodporny i posiada baterię, która wytrzyma podobno 20 godzin użytkowania oraz wyświetlacz Super Retina XDR. Jego wymiary to 158 × 77,8 × 8,1 mm a cena to około 5500 PLN. Premiera modelu SE 2 miała miejsce 15 kwietnia 2020. Jednak w polskich sklepach produkt ten nie jest jeszcze dostępny.

Oferta Apple – co warto wybrać?

W ofercie znajdziemy komputery i laptopy (MAC), które można nabyć za około 4000 PLN a także markowe akcesoria takie jak słuchawki (AirPods), klawiaturę, myszkę lub przejściówkę do komputera. Warto przypomnieć, że pierwszymi produktami Apple były właśnie komputery. Znajdziemy także iPad’y, czyli popularne tablety, ale czy na pewno? Produkt iPad Pro z powodzeniem może zastąpić także komputer. Ceny tabletów wahają się od 2000 PLN do nawet 4000 PLN. System operacyjny wykorzystywany przez Apple to iOS. Kupując telefon możemy zaopatrzyć się w szkło hartowane a także obudowę.

Zegarki, czyli tak zwane Apple Watch również znajdują się w szerokiej gamie produktów, które możemy w Apple kupić. Na rynku znajdziemy rodzaje tych zegarków takie jak SERIES 3 lub 5. Za produkt starszej generacji zapłacimy 999 PLN a za nowszej o tysiąc więcej. Watch’e możemy dowolnie komponować za sprawą wielu kopert i pasków.

Firma stworzyła własną telewizję oferta obejmuje pakiety takie jak Apple TV+, Apka Apple TV, Apple TV 4K czy Apple TV HD. W akcesoria TV znajdziemy kontrolery XBOX czy bezprzewodowe słuchawki wokółuszne Beats Studio3 Wireless.

Konsumenci często decydują się na wybór produktów Apple ze względu na jakość i szczegółowość wykonania produktów. Mimo, że ceny nie należą do najniższych wielu z nas wybiera telefony iPhone. Marka, która jest na rynku już tyle lat sprawia, że automatycznie jej ufamy. Dodatkowe produkty Apple cieszą się dobrą opinią.

firma ewidencja odpadów

Redakcja bugo.com.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

meble do jadalni

Rozwój technologii

8 września 2020

Jesteś zainteresowany reklamą?